CT_RGB2CMYK Bitmaps 3.7 ile ilgili görüşler, şikayetler, öneriler...

Konunun kalıcı olması için foruma taşımayı uygun buldum. Burada tüm detaylarıyla tartışabiliriz, sonuca da ulaşabiliriz.

CorelTURK RGB2CMYK_Bitmaps 3.7'yi buradan indirebilirsiniz.

Parents
  • aslında benim uğraşım makro yazmak değil ama bizim yaptığımız makroda 4 bölümde organize ettik;bütün textleri convertlemek(powerclip içi dahil),powerclip içindeki kilitli,kilitsiz lensli nesneyi kilit kalacak şekilde dpi ayarı kullanıcıda olmak şartıyla yani sizin makronuzdaki gibi,powerclip dışındaki lensli kilitli ,kilitsiz nesneleri rgb den cmyk ya çevirmek kilitli kalmak şartıyla;bir de tüm fotoğrafları rgb den cmyk ya çevirmek;şeklinde ayrıştırdık uğraşıp başabildiğimiz bu kadar ama biz bu konuda oldukça acemiyiz...kodları bütün olarak paylaşacağım ve makro yazımı konusunda burada bir dershane oluşturulursa çok faydalı olacağını düşünerek paylaşacağım insanlar kodlarla uğraşıp kendini geliştirsinler istiyorum...siz bizim kodlarımızla ilgili olarak daha kolay olanını  sunabilirsiniz makro yazımı konusunda burada mutlaka bir alan açılmalı diye düşünüyorum eğer kodlarımız doğruysa ki biz denedik başarılı olduğunu gördük fazlalık ya da eksiklik varsa bura da tartışarak en iyi hale getirip paylaşabiliriz makro piyasası olduğunu görüyorum ama siz makronuzu bedava paylaşıyorsunuz  ben de sizden ilham  alarak kodlarımızı açık olarak sunuyorum makorunun paylaşılabilecek doğrulukta olduğunu düşünürseniz coreltürk ten paylaşabiliriz saygılarımla

Reply Children
No Data